Překlad z/do italštiny


Potřebujete přeložit text tak, aby byl nejen terminologicky a odborně správný, ale i čtivý? 

Pak jste tady správně!

Jak to celé funguje?

Zaslání textu

Zašlete mi e-mailem texty určené k překladu a společně probereme vaše požadavky.

Kalkulace

Zpracuji a zašlu vám podrobnou kalkulaci včetně možného termínu dodání, vysvětlím vám případné nejasnosti. Každý text je specifický a má jiné parametry, z toho důvodu provádím individuální nacenění každé zakázky.

Zpracování překladu

Jakmile si vše potvrdíme a bude uhrazena záloha, začnu překládat. Chvíli po mně začne pracovat italský rodilý mluvčí, který provádí korekturu překladů do italštiny.

Odevzdání překladu

Přeložené texty vám zašlu zpět včetně výsledné faktury.

Je to vážně tak snadné?

Ano!

A kromě perfektně zpracovaného a kvalitního překladu vám nabízím i něco navíc...

  • U klíčových specializací, které překládám, máte jistotu, že vím, o čem je řeč, protože jsem tyto obory vystudovala a nasbírala v nich i pracovní zkušenosti.
  • Ostatní obory, na které se zaměřuji, jsou současně mým koníčkem. Nejnovější znalosti si doplňuji formou profesních kurzů a v rámci systému celoživotního vzdělávání.
  • Zcela osobní přístup, maximální spolehlivost a ochrana vašich údajů: budete jednat výhradně se mnou, vaše texty překládám osobně, takže víte, kdo práci odvedl.
  • V případě dlouhodobé spolupráce si vytvářím vlastní překladové paměti/ glosáře pro každého zákazníka, který tím získá následující výhody:

Jednotná terminologie

u všech textů i s odstupem několika let

Výhodnější cena

za překlad, skvělý poměr kvalita/cena

Dlouhodobé zhodnocení

vlastních projektů díky kvalitním překladům

...a jako bonus...

dlouhodobá přímá spolupráce s překladatelem je pro klienta samozřejmě nesrovnatelně příjemnější než neosobní jednání s agenturou.