Online kurzy italštiny

Už delší dobu uvažujete, že byste se rádi naučili italsky? 

Chtěli byste se domluvit na dovolené, s přáteli, potřebujete italštinu v práci nebo byste již konečně rádi komunikovali se svými italskými obchodními partnery namísto angličtiny v jejich rodném jazyce? 

Nevyhovují vám klasické skupinové kurzy nebo s nimi nemáte dobré zkušenosti? Vyzkoušejte individuální lekce na míru!

Jak to funguje?

Na úvod se spolu spojíme přes telefon/mail/Skype, probereme vaše představy o výuce, mrkneme se na úroveň vašich znalostí a dohodneme si podmínky. Tato úvodní konzultace v délce 30 minut je zdarma.

Samotná lekce probíhá tak, že se v domluvený čas se spojíme přes Skype (případně i přes telefon) a budeme se společně učit. Po skončení lekce dostanete mailem cvičení, která jsme probrali, případně doplňující materiály a další úkoly na příští hodinu, abyste měli motivaci se k italštině vracet i mezi lekcemi. Uvidíte sami, že výsledek tak bude ještě mnohem lepší!

Co potřebuji?

Odhodlání, motivaci, dobrou náladu a stabilní připojení k internetu.

Jaká je délka a frekvence lekcí?

To záleží na vašem rozhodnutí. Základní délka je 60 minut - tato doba je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé. U pokročilejších studentů je vhodnější lekce, která trvá 90 minut, abychom měli prostor i na konverzaci.

Jaké výhody získáte?

  • jsem tady jen pro vás, budeme probírat přesně to, co potřebujete, způsobem, který vám vyhovuje;
  • v hodinách budete mluvit italsky od samého začátku, takže se naučíte komunikovat v cizím jazyce naprosto přirozeně a nenásilně;
  • můžete studovat z pohodlí svého domova nebo firmy, samozřejmě v době, která vám bude nejvíce vyhovovat;
  • ušetříte peníze, protože online lekce jsou finančně mnohem výhodnější než ty klasické. Neplatím pronájem učebny ani časové prostoje způsobené dojížděním, proto vám mohu nabídnout mnohem příznivější cenu.

A ještě něco navíc!

  • umím látku podrobně rozebrat a vysvětlit tak, aby ji pochopil úplně každý;
  • mám nekonečnou trpělivost a schopnost studenty motivovat!