Online jazykové koučování  italštiny


Pro nadšené samouky!

Ideální pro studenty, kteří chtějí být pány svého času, vědí, v čem se chtějí zlepšit a kolik času týdně se mohou italštině věnovat. Zdokonalujete se raději jako samouk, přesto byste však raději měli někoho, kdo by vás vedl? Chtěli byste se zaměřit na "pilování" svého písemného projevu v italštině, případně si zlepšit italskou gramatiku? Pak je koučování přesně pro vás! Mezi mými pokročilejšími studenty je to vůbec nejoblíbenější způsob výuky.

Pro koho tato služba není vhodná?

Jazykové koučování není vhodné pro úplné začátečníky.

Jak to funguje?

Na úvod se spolu spojíme přes telefon/mail/Skype, zjistíme vaši jazykovou úroveň, motivaci, probereme, v čem byste se chtěli zlepšit, stanovíme si cíle a dohodneme podmínky. Tato úvodní konzultace v délce 60 minut je zdarma.

Koučování probíhá tak, že budete mít přístup do online učebny, kam vám po dobu 4 (nebo více) týdnů vždy připravím balíček úkolů podle toho, na čem se dohodneme, tak, abyste je dokázali do konce týdne zvládnout. Studiu se tak můžete věnovat výhradně v době, kdy vám to vyhovuje. Díky soustavnému kontaktu s italštinou si tak budete mnohem lépe upevňovat již nabyté znalosti a osvojovat si ty nové.

Na jakou dobu službu poskytujete?

To záleží na vašem rozhodnutí. Základní délka je jeden měsíc s možností prodloužení.

A TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!

Jaké to má pro mě výhody?

  • ušetříte spoustu času; učení se během týdne budete věnovat tehdy, kdy vám to vyhovuje, nejste tak vázáni žádným termínem, na odevzdání úkolů máte celý týden;

  • kromě toho nemusíte trávit čas vyhledáváním vhodných zdrojů a cvičení, protože vám sestavím program přímo na míru; jazykový kouč pracuje podobně jako např. fyzioterapeut, ke kterému jdete, když vás bolí záda: ten vám také podle vašeho stavu "naordinuje" procedury, jaké cviky máte cvičit, při jaké zátěži a jak často a poradí vám, jak postupovat, aby byl výsledek co nejlepší;

  • díky časové flexibilitě budete mít daleko větší motivaci se učení věnovat, budete tak mnohem efektivnější;

  • ušetříte spoustu peněz; v ceně 1200 Kč/měsíc máte 60 minut úvodní konzultace zdarma + 4-5 balíčků s úkoly na každý týden, zároveň jsem vám k dispozici pro opravu úkolů a konzultace; získáváte tak 5-6 lekcí za cenu 3,5 lekce, a to už se vyplatí!